Kumaş Stor Perde – Yaşam alanlarınızda daha kusursuz bir dekorasyon görüntüsü elde etmek istiyorsanız düz stor perdeler tam size göre!

Kullanım Yeri: Ofis, işyeri, ev

Işık Ayarı: Işığı %60 keser

İmalat süresi: 3-7 iş günü

Renk ve desen olarak oldukça geniş ürün ağı bulunan düz stor perdeler odalarınızın konum ve durumuna göre istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer odanız küçükse, mümkün olduğu kadar açık renkli modelleri tercih etmeniz önemli. Açık renkler, odanızı daha ferah ve dingin hale getirmeye yardım eder.

Ayrıca mobilya tasarımı, duvar renkleri ve  aksesuar detayları gibi özellikleri de göz önünde bulundurarak odanıza uygun renk ve desen seçimi yapabilirsiniz.

İstediğiniz ölçüde üretim

Seçeceğiniz perde tek bir pencereniz için dahi olsa üretimini yapıyoruz ve montajını sağlıyoruz.

Hızlı perde montajı

Perde siparişlerinizi evinize veya işyerinize hızlı bir şekilde geliyoruz ve perde montajınızı yapıyoruz.

Ayarlanabilir ışık kontrolü

Zebra perdeler yapılarından dolayı yüksek ışık kontrolü sağlarlar. Ortama ne kadar ışık girmesi isteniyorsa perde ona göre rahatlıkla ayarlanabilir.

Zebra perde Nedir?

Çift katlı bir perde sistemidir. Çizgili görünümlerinden dolayı bu ismi almışlardır.

Zebra perde nerelerde kullanılır?

Ev, ofis ve işyerlerindeki tüm odalarınız için uygundur. Doğal ışığı, dışarıdaki yeşilliği, gökyüzünü görmeyi de seviyorsanız sizin için en iyisi.

Zebra perde nasıl çalışır?

Manuel mekanizma ile elle açabilirsiniz. Otomatik mekanizma da kumanda ile herşeyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Renkler

Mikro jaluzi perde renklerini aşağıdan seçebilirsiniz.

Kumaş Stor Perde Modelleri

Stor perde renkleri, diğer dekorasyon ayrıntıları ile uyumlu olursa odanız daha kusursuz ve göz alıcı hale dönüşecektir.

Dekorasyon zevkinize göre gözalıcı ya da minimalist perde modelleri arasından seçim şansı!

Stor perdenizi monteli borularından ayırarak uygun bir zemin üzerine yerleştirin. Islak bir bezle sildikten sonra da kurulayarak temizliği bitirebilirsiniz. Daha sonra da monte ederek perdenizi temiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Apre kumaştan dizayn edilen perdeler, hem dayanıklılık hem de hijyen açısından daha kullanışlıdır. Temizliği kolay ve uzun süre gidecek bir perde istiyorsanız bu modellerden yana seçimde bulunabilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Hastane, otel, restoran, ofisler, okullara her mekanlarda kullabilirsiniz. Apre kumaştan dizayn edilen perdeler, hem dayanıklılık hem de hijyen açısından daha kullanışlıdır.

Kumanda ile çalıştırılabilir

Kumanda ile otomatik yükseklik ve ışık ayarını rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Motorlu perdeleri tüm perdelerimize uygulayabilirsiniz. Kontrol edebilmenizi sağlayan 3 uzaktan kumanda seçeneği sunuyoruz.

Kolay Temizlenir

Kumaş perdeler kullanımı oldukça kolay ve temizleme aşamasının da pratiktir. Nemli bir bez ile silinip kolayca temizleyebilirsiniz ve zaman kaybetmeden perdelerinizi tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

Geniş Renk Seçeneği

Geniş renk seçeneği ile mobilya ve diğer dekoratif unsurlarınıza kolayca uyum sağlabilirsiniz. Seveceğiniz bir çok çeşitli renklerin üretimini yapıyoruz. Yeni renklerimizi sayfamızda bulabilirsiniz.

Zebra Perde Özellikleri

Bu perdeleri çocuk odası, salon, mutfak ve oturma odası gibi evin hemen hemen her bölümünde ve çalışma alanlarında kullanabilirsiniz. Çocuk odası perde modelleri, genellikle çiçekli, araba, kuş veya çizgi film karakterli gibi sevimli baskılarla zenginleştirilerek, mutfak perdesi modelleri ise genellikle geometrik çizgilere bezenerek daha sade ve yalın formda dizayn ediliyor. Salon perdesi modelleri ise dekoratif tarzlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Kullanışlılık

Zebra perde istendiğine ışığı içeri alır. Çift katlı yapısıyla enerji tasarrufunda etkindir.

Estetik

İster ev, ister restoran, otel ya da ofis olsun, her mekana mükemmel uyum sağlar.

Çeşit

Çok sayıda renk ve desen arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Süsleme

Pileli, Mikropileli, Dar pileli, Geniş pileli şeklinde çeşitlerini yaşam alanlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

Görseller

Zebra perde görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

Kumaş Stor Perde ile Şık ve Sıcak Görünüm

Son dönemlerin modası olan zebra stor perdelerde mobilyalarınızla uyumlu rengi seçerek yaşam alanlarınızı modern ve şık hale getirebilirsiniz. Hem tül hem güneşlik olarak kullanılabilir. Sahip olduğu mekanizma sayesinde hem tül hem güneşlik olarak kullanabilirsiniz. Odanıza uygun her türlü desen ve şekil. Zarif, kullanışlı ve işlevseldir.
    • Hem tül hem de güneşlik özelliğiyle evlerde eşsiz bir dekorasyon
    • Saydam, yarı saydam ve karartma kumaş seçenekleri
    • Düz, baskılı, desenli, jakarlı ve renk kumaş seçenekleri
    • Kendine has aşağı-yukarı hareket ile pratik güneş ışığı kontrolü

Referanslarımız

Polides Mimarlık
Rossa İnşaat
İkbal Paspas
Perde Areva
Perde Schneider
Perde Petroyağ

Doğrudan Üreticiden

Perdelerinizi doğrudan üretimden alın. Üstün kaliteli perdelerin imalatında 33 yılı aşkın bir deneyime sahibiz.

Kaliteli Üretim

Tüm ürünlerimizi burada Türkiye’de üretiyoruz ve mümkün olduğunca sadece en iyi yerli kaynaklı malzemeleri kullanıyoruz.

Hızlı Teslimat

Teslimat neresi olursa olsun satın a”ldığınız perdeler tüm Türkiye adreslerine teslimat yapılmaktadır.