Jaluzi Perde Nedir?

Jaluzi perde nedir? Jaluzi perde nerelerde kullanılır? Jaluzi perde hakkında aşağıdaki ürünlerimizden seçebilirsiniz. Jaluzi perde şerit şeklinde metal, ahşap ya da plastik levhalardan üretilen bir perde çeşidi olan jaluzi perde yatay sistemde çalışır.

Jaluzi Perde tercih edilmesinin en önemli sebebi kullanımının oldukça kolay ve temizleme aşamasının da pratik olmasıdır. Kimyasal kullanmadan statik plastik toz alıcı yardımı ile dakikalar içerisinde temizlik aşamasını tamamlayabilir ve zaman kaybetmeden perdelerinizi tertemiz bir hale getirebilirsiniz

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Neme karşı dayanıklı jaluzi perdelerdir. Nemle temas ettiğinde bükülme veya kırılma olmaz her zaman temiz ve yeni kalırlar. Çok nemli ortamlarda da kullanılabilir. Dayanıklı ürünlerimizi uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kumanda ile çalıştırılabilir

Kumanda ile otomatik yükseklik ve ışık ayarını rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Motorlu perdeleri tüm perdelerimize uygulayabilirsiniz. Kontrol edebilmenizi sağlayan 3 uzaktan kumanda seçeneği sunuyoruz.

Kolay Temizlenir

Jaluzi perdeler kullanımı oldukça kolay ve temizleme aşamasının da pratiktir. Toz alıcı yardımı ile dakikalar içerisinde temizleyebilir ve zaman kaybetmeden perdelerinizi tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

Geniş Renk Seçeneği

Geniş renk seçeneği ile mobilya ve diğer dekoratif unsurlarınıza kolayca uyum sağlabilirsiniz. Seveceğiniz bir çok çeşitli renklerin üretimini yapıyoruz. Yeni renklerimizi sayfamızda bulabilirsiniz.
Jaluzi Perde

Jaluzi Perde Nedir?

Jaluzi perde ışık ve mahremiyeti kontrol etmek için katlanabilen aynı zamanda kumanda ile kontrol edilebilen metal yatay çıtalar ile yapılan perde türüdür.

Jaluzi perde nerelerde kullanılır?

Ev, ofis tüm odalarınız için uygundur. Doğal ışığı, dışarıdaki yeşilliği, gökyüzünü görmeyi de seviyorsanız sizin için en iyisi.

Jaluzi Perde nasıl çalışır?

Manuel mekanizma ile elle açabilirsiniz. Otomatik mekanizma da kumanda ile herşeyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Görseller

Jaluzi Perde görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

Jaluzi Perde ile kontrol ve Güç Sizinle Olsun. Jaluzi perdeler yapılarından dolayı yüksek ışık kontrolü sağlarlar. Ortama ne kadar ışık girmesi isteniyorsa perde ona göre rahatlıkla ayarlanabilir. Ayrıca bu perdelerin en önemli özelliği alana ışık sağlarken dışardan görüşü engellemeye devam etmesidir.

Doğrudan Üreticiden

Perdelerinizi doğrudan üretimden alın. Üstün kaliteli perdelerin imalatında 33 yılı aşkın bir deneyime sahibiz.

Kaliteli Üretim

Tüm ürünlerimizi burada Türkiye’de üretiyoruz ve mümkün olduğunca sadece en iyi yerli kaynaklı malzemeleri kullanıyoruz.

Hızlı Teslimat

Teslimat neresi olursa olsun satın a”ldığınız perdeler tüm Türkiye adreslerine teslimat yapılmaktadır.

Polides Mimarlık
Rossa İnşaat
İkbal Paspas
Perde Areva
Perde Schneider
Perde Petroyağ